ViaConecta

Сент-Кіттс і Невіс

5G / LTE Flow / Digicel
Миттєвий QR · Роздача (Hotspot)

1 GB · 7 Днів

Стартовий План Saint Kitts and Nevis
$8.90 Всього Податки включено

3 GB · 7 Днів

Saint Kitts and Nevis
$20.90 Всього Податки включено

5 GB · 15 Днів

Saint Kitts and Nevis
$32.90 Всього Податки включено

15 GB · 30 Днів

Saint Kitts and Nevis
$78.90 Всього Податки включено

20 GB · 30 Днів

Saint Kitts and Nevis
$103.50 Всього Податки включено

30 GB · 30 Днів

Saint Kitts and Nevis
$151.50 Всього Податки включено
Назад до Тарифів

eSIM Сент-Кіттс і Невіс — Миттєвий інтернет

Плануєте подорож до Сент-Кіттс і Невіс? З eSIM від ViaConecta для Сент-Кіттс і Невіс ви отримуєте миттєвий та надійний мобільний інтернет одразу після приземлення. Забудьте про дорогий роумінг та фізичні SIM-картки — залишайтеся на зв'язку без зусиль.

Покриття: Відмінне покриття 4G/5G по всій Сент-Кіттс і Невіс

Часті запитання — Сент-Кіттс і Невіс eSIM

Як активувати eSIM для Сент-Кіттс і Невіс?

Ви отримаєте QR-код електронною поштою відразу після покупки. Просто відскануйте його камерою телефону перед поїздкою або після прибуття в Сент-Кіттс і Невіс, і ваш інтернет активується автоматично.

Чи можу я роздавати інтернет (режим модема) в Сент-Кіттс і Невіс?

Так! Усі наші тарифи eSIM для Сент-Кіттс і Невіс дозволяють використовувати мобільну точку доступу (хот-спот), тому ви можете підключити свій ноутбук, планшет або роздавати інтернет попутникам.

Від $8.90
Без плати за роумінг